BIURKO - BD07 - 128x56x178cm - 90 kolorów

  • Producent: promeble.pl
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: do 21 dni
  • szt.
  • Cena netto: 320,33 zł 394,00 zł

Biurko wykonane z płyty laminowanej grubości 18mm. Brzegi oklejone okleiną PCV. Biurko połączone z regałem. Można go wykorzystywać zarówno z prawej jak i z lewej strony. 

Biurko w paczce do samodzielnego montażu. Wewnątrz opakowania instrukcja oraz wszystkie niezbędne okucia. Służymy również pomocą telefoniczną przy montażu.

 

Wymiary:

Szerokość: 55,6cm

Głębokość: 128cm

Wysokość: 178cm

 

 

 

Sample imageWspółpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami towarów i usług. Meble produkowane są na maszynach CNC firmy FELDER sterowanych numerycznie.

Brzegi oklejone są obrzeżami PCV takich firm jak Maag, Schilsner, Rehau, Hranipex. Nie używamy oklein papierowych, które po krótkim czasie ulegają zniszczeniu i mogą się odklejać.

Używamy okuć firm Hafele, GTV, Gamet oraz innych. Systemy szuflad oraz zawiasy frontów posiadają funkcję cichego domykania.

Przesyłki dostarczamy firmą kurierską FedEx lub naszym własnym transportem.

Meble wykonujemy z materiałów najwyższej jakości produkcji polskiej, głównie Kronospan oraz Pfleiderer. Współpraca z tymi firmami pozwala nam na przedstawienie bardzo bogatej oferty kolorystycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOSTĘPNE KOLORY:

 

POZOSTAŁE KOLORY (dopłata 30%):

 

 

KOLORY MOŻNA MIESZAĆ W DOWOLNY SPOSÓB, np. KORPUS DĄB SONOMA + FRONT BIAŁY

 

 

Jeżeli mają Państwo problem z wyborem koloru to oferujemy wysyłkę do 10 próbek wybranych z powyższej palety dekorów w cenie 18zł brutto razem z wysyłką.

Wystarczy napisać do nas e-mail lub wysłać sms z adresem i informacją o wybranych kolorach.

 

KONTAKT:  509-873-675,  (44) 716-00-47   e-mail: biuro@promeble.pl